+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Основні види засобів для захисту від комарів

З настанням літа багатьох із нас знову почала турбувати одна дрібна, але вкрай неприємна напасть у вигляді літаючих комах. Однією своєю присутністю комарі здатні зіпсувати настрій і сон, а як заважають набряки, свербіж та інші неприємні симптоми від укусів цих кровопивців.

Захиститись від гнусу в домашніх умовах і під час виїздів на природу можна за допомогою спеціальних антимоскітних засобів – репелентів. Частіше за все під цим терміном маються на увазі особливі речовини, які здатні:

 • замаскувати запахи, що приваблюють москітів;
 • відлякати дрібних комах, які полюбляють пити кров;
 • зменшити до мінімуму ризик укусів комарів.

Залежно від складу репеленти поділяються на натуральні та штучні. Продукти на основі ефірних олій та інших рослинних інгредієнтів по ефективності трохи поступаються засобам з діетилтолуамідом (ДЕТА) або іншими синтетичними компонентами, але значно виграють з точки зору безпеки для здоров'я. Останній пункт є особливо важливим при підборі захисту від комах для дітей.

Крім цього, штучні та натуральні засоби від комарів можуть відрізнятися:

 • сферою застосування;
 • за формою випуску і способу застосування;
 • за терміном служби та тривалістю дії.

За сферою використання антимоскітні склади зазвичай поділяються на 2 групи – безпосередньо репеленти та засоби після укусів комарів. Перші продукти маскують запах тіла, що привертає комах-кровопивців, а другі відповідають за швидке усунення наслідків від їх укусів.

Репеленти для захисту від комарів

Форма випуску репелентів дуже різноманітна. Більшість засобів від комах виготовляються у вигляді аерозолів, спреїв, браслетів, наклейок та кліпс. Якщо ж йдеться про лікувально-профілактичні склади, то виробники випускають їх у формі роликових бальзамів, спреїв та кремів після укусів.

Тривалість дії різних засобів від комарів може дуже сильно відрізнятися. Ось, наприклад:

 • натуральні спреї-репеленти працюють до 3 годин після нанесення на шкіру чи одяг;
 • антимоскітні аерозолі забезпечують надійний захист від комах протягом 3-4 годин;
 • ароматизовані наклейки зберігають свої репелентні властивості до 72 годин після відкриття упаковки;
 • термін служби браслетів та кліпси з олією цитронели вимірюється сотнями годин (до 300 і більше).

До речі, наклейки, кліпси, браслети-репеленти від комарів прослужать набагато довше, якщо їх зберігати в герметичному пакеті між використанням. За рахунок цього можна більш раціонально розподілити час дії репеленту.

Особенности выбора средства от комаров

На сьогоднішній день вітчизняний ринок товарів для комфорту та здоров'я може запропонувати кожному охочому великий вибір найрізноманітніших репелентів. Щоб вибрати кращий варіант, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Склад. Бажано віддавати перевагу продуктам з натуральними інгредієнтами – олією цитронели (лемонграсу), зародків пшениці, камфори, апельсина, сої та інших. Вони більш безпечні для здоров'я та підходять для використання дітьми від 3 років, а деякі з 1 року.
 • Форма випуску. Від цього залежить, як саме використовуватиметься репелент. Аерозолі та спреї від комарів необхідно розпорошувати на шкіру, наклейки та кліпси треба прикріпити на одяг, взуття чи інші відповідні поверхні та предмети, а браслет одягається на руку або ногу.
 • Тривалість захисту. Для короткочасної прогулянки підійдуть склади, що наносяться на шкіру, оскільки вони діють всього кілька годин. Якщо ж планується тривалий вихід на природу або необхідно надовго відлякати комарів від певного місця (веранди, ліжечка малюка або дитячої коляски), то доречно взяти браслет, наклейку або кліпсу-репелент.
 • Вікові обмеження. Антимоскітні засоби для дорослих містять підвищену концентрацію активних компонентів і можуть викликати подразнення при нанесенні на шкіру дитини. Тому для дітей слід купувати репеленти з відповідною позначкою.
 • Розмір. Цей параметр актуальний насамперед для силіконових браслетів-репелентів. Тут все просто і зрозуміло, потрібно лише підібрати ремінець потрібної довжини. Втім, дуже часто подібні продукти випускаються в 1 універсальному розмірі, але трапляються і винятки.

Захищаємось від комарів за допомогою репелентів

А для тих, хто хоче придбати якісні, ефективні та натуральні засоби від комарів для дітей і дорослих з мінімальними витратами часу, сил і коштів, рекомендуємо звернути увагу на лінійку репелентів Киш-Комар від української компанії ТОВ «Красота та Здоров’я».

Замовити згадані антимоскітні засоби за ціною виробника з доставкою у Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів та інші міста України можна у нашому інтернет-магазині.

Останні статті