+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Згода на розсилку

На отримання розсилки і рекламних матеріалів Я, реєструючись та/або вводячи свої дані на сайті https://enjee.ua/, з ціллю здійснення покупки будь-якого із запропонованих товарів ТОВ «КРАСОТА ТА ЗДОРОВ`Я» та його дилерів, даю свою згоду на отримання розсилки матеріалів рекламного та/або інформаційного характеру та на використання моїх даних для підтримки зв'язку зі мною за допомогою СМС-сервісів, електронної пошти і т.д., з метою інформування про надходження нових товарів / послуг, оповіщення про акції, заходи, знижки, їх результати, для здійснення заочних опитувань з метою вивчення думки про товари / послуги, організаціях торгівлі, висилки новин і т.д.

Даючи таку згоду, я підтверджую, що дію по своїй волі в своїх інтересах, а також зобов’язуюсь надати достовірні дані, необхідні для реєстрації та/або здійснення покупки.

Підтверджую, що введені мною дані (прізвище, ім'я, по батькові, електронну адресу, телефон) є коректними. Я підтверджую, що володію інформацією про те, що в будь-який момент протягом усього терміну дії цього згоди, я маю право відкликати згоду даної угоди, і відписатися від отримання e-mail розсилок шляхом переходу за відповідним посиланням, існуючої в будь-якому листі. Також Я поінформований (-а), що при виникненні питань щодо відмови, в тому числі СМС-розсилок, я можу звернутися за допомогою, надіславши електронного листа на наступну адресу електронної пошти: [email protected].

Користуючись і/або вводячи свої дані на сайті https://enjee.ua/, що належать ТОВ «КРАСОТА ТА ЗДОРОВ’Я» та його дилерам Я підтверджую, що ознайомився (-лась) з офертою, політикою конфіденційності, згодою на обробку даних, відмовою від відповідальності, угодою на розсилку рекламних матеріалів.