+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Відмова від відповідальності

ТОВ «КРАСОТА ТА ЗДОРОВ’Я» та його дилерів

Ні за яких обставин ТОВ «КРАСОТА ТА ЗДОРОВ`Я» та його дилери не нестимуть відповідальності ні перед будь-якою стороною за якою-небудь прямий, непрямий, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації та продукції представленої на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту.

ТОВ «КРАСОТА ТА ЗДОРОВ`Я» та його дилери не беруть на себе жодної відповідальності, і явно відмовляється від відповідальності, за збитки будь-якого роду, за стан здоров’я та травми, які спричинені використанням інформації та продукції представленої на цьому Сайті. Користування такою інформацією та продукцією відбувається на власний ризик. Беручи до уваги той факт, що інформація, яка міститься на сайті періодично оновлюється, ніяких гарантій не дається, що інформація, розміщена на даному сайті, є правильною, повною та актуальною.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки вирішуватимуться згідно норм законодавства.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання ним Сайту, оскільки він не надає відплатних послуг.

Використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтеся з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і берете всю відповідальність, яка може бути покладена на Вас.