+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Умови повернення та обміну

Інтернет-магазин Enjee здійснює Повернення та Обмін товарів згідно з чинним законодавством. Так, в додатку № 3 до Постанови КМУ від 19.03.1994 р. N 172 затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), до якого включено:

  • продовольчі товари;
  • лікарські препарати та засоби;
  • предмети сангігієни;
  • парфюмерно-косметичні вироби.

Статтею 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 р. № 771/97-ВР визначено, що дієтична добавка – це харчовий продукт. У зв'язку з цим такі товари також не підлягають поверненню.

Обмін і Повернення продовольчих товарів (у тому числі і БАД), лікарських препаратів та засобів, предметів сангігієни і парфумерно-косметичних виробів можливе лише в таких випадках:

  • наявність пошкоджень упаковки або самого товару у момент його покупки (отримання у відділенні Нової Пошти чи УкрПошти);
  • відсутність заявлених у комплектації продукту елементів, наприклад, засіб прийшов без захисного ковпачка;
  • невідповідність надісланих виробів із зазначеними у замовленні (помилково відправлені товари).

В усіх перелічених вище ситуаціях онлайн-магазин Enjee готовий задовольнити вимоги Покупця щодо Повернення або Обміну замовлених дієтичних добавок, доглядової косметики, репелентів, товарів для комфорту та здоров'я.

Повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту його отримання Покупцем.

Обов'язковими умовами для Повернення та Обміну є збереження товарного виду продукції, цілісність упаковки, наявність документів, що підтверджують купівлю товару у Продавця (чек та супровідний документ із зазначенням Найменування, Коду, кількості, ціни кожного із придбаних продуктів та загальної суми замовлення).

Якщо товар був у використанні, упаковка продукту пошкоджена або відсутні супровідні документи – ми залишаємо за собою право у відмові на повернення.

Способи повернення:

  • Нова Пошта

Пересилка продукції відбувається за тарифами компанії-перевізника і сплачується покупцем.

Повернення грошових коштів

Повернення грошових коштів здійснюється тільки після отримання та перевірки товару, який ми прийняли на повернення. Повернення грошей здійснюється на банківську картку.

Обмін товару

Обмін товару відбувається протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання товару на склад.