Безкоштовна доставка БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН

+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Засоби від вошей та гнид PermiZzzol

Педикульоз (вшивість) – неприємне захворювання волосся та шкіри, причиною якого є воші. Укуси цих дрібних паразитів викликають масу незручностей, починаючи з сильної сверблячки і почервоніння епітелію, закінчуючи роздратуванням, виразками, вторинними інфекціями.

Впоратися з педикульозом у короткий термін здатний аерозоль PermiZzzol®. Це сучасний, ефективний, швидкодіючий, безпечний і зручний у використанні засіб від вошей і гнид.

Головними діючими речовинами протипедикудезного аерозолю Пермізол є суміш ефірних олій гвоздики, лаванди, анісу, іланг-ілангу. Ці біологічно активні речовини ускладнюють дихання вошей та розчиняють захисні оболонки гнид (яєць паразитів), забезпечуючи їх швидку загибель від асфіксії і зневоднення. Ефект від застосування цього складу настає вже через 15 хвилин після нанесення, а використовувати його потрібно лише двічі з інтервалом у 7-10 днів.

Допоміжні компоненти протипедикудезного засобу PermiZzzol® забезпечують дбайливий догляд за волоссям та шкірою голови. Вони зменшують подразнення шкірного покриву і борються з надмірною сухістю епітелію, спричиненими укусами вошей, а також покращують загальний стан локонів.

Важлива примітка. Натуральний склад та відсутність синтетичних інсектицидів дозволяє вільно застосовувати згаданий продукт для лікування педикульозу у дорослих та дітей віком від 3 років.

Крім аерозолю від вошей та гнид, у лінійці лікувально-профілактичних засобів Пермізол також є протипедикудезний шампунь. Він допомагає оздоровити волосся і повернути йому колишню красу. Додатково шампунь має гарні репелентні властивості, завдяки яким він відлякує нових паразитів. У комплекті з доглядовим засобом йде спеціальний гребінець для вичісування вошей.

Спільне використання аерозолю і шампуню PermiZzzol® сприяє повноцінному рятуванню від паразитів у найкоротші терміни. Саме тому виробник рекомендує одразу купувати набір із двох згаданих засобів. Втім, ніхто не заважає вам купити протипедикудезний аерозоль і шампунь окремо, наприклад, якщо все ще існує ризик повторного інфікування або ви просто хочете захиститися від вошей на більш тривалий термін.

Вибір сортування