+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Опис і склад Гінкго білоба

Гінкго – один з найстаріших представників рослинного світу нашої планети. Це дерево відноситься до роду листяних голонасінних рослин з класу гінкгових, більшість представників якого представлені викопними видами. До наших днів дожив лише один різновид цієї рослини – Гінкго двулопастний, також відомий під назвою Гінкго білоба (від латинського Ginkgo Biloba).

Це дерево може досягати 40 метрів у висоту, а потужна і добре розвинена коренева система рослини робить її вкрай стійкою до різних погодних умов. Густа крона Гінкго двулопастного складається з великої кількості листків, які за своєю формою дуже нагадують качині лапки.

Рослина двостатева, але визначити її статеву приналежність стає можливим лише до 25-30-му році життя. «Жіночі» дерева покриваються насіннєвими бруньками на досить довгих стеблинках, а ось на «чоловічих» утворюються колосоподібне суцвіття, так звані сережки.

Плоди Гінкго білоба зовні нагадують сливи або абрикоси, але на відміну від останніх в їжу їх не вживають. Висока концентрація різних органічних кислот не тільки робить їх неїстівними, але і надають плодам різкий і неприємний запах згірклого масла.

У зв’язку з цим в косметичних і медичних цілях використовують саме листя розглянутого рослини, оскільки воно також багате на різні біологічно активні речовини, але їх концентрація істотно нижча, ніж в плодах. Зокрема, в листі Гінкго білоба і БАД на його основі присутні:

 • жирні і ефірні масла;
 • натуральні феноли і біофлавоноїди;
 • ряд унікальних органічних сполук;
 • бензойна, ліноленова і деякі інші кислоти;
 • високомолекулярні вуглеводи і амінокарбонові кислоти;
 • безліч важливих органічних сполук (стерини, карданоли, алкалоїди та ін.);
 • антиоксидантні ферменти, серед яких виділяється супероксиддисмутаза;
 • ряд необхідних нашому організму мінеральних сполук (залізо, мідь, фосфор і ін.).

Завдяки такому поєднанню біоактивних компонентів, рослинний екстракт з листя Гінкго активно застосовується в китайській медицині, а також є однією з найпопулярніших дієтичних добавок у багатьох європейських країнах.

Чому варто приймати фітопрепарат Гінкго білоба?

Жодного разу не чули, або просто не звертали увагу на фітопрепарати з екстрактом листя Гінкго? В такому випадку ми назвемо вам 5 причин, здатних стати приводом включити подібну біологічно активну добавку в свій раціон.

Причина №1. Продовження молодості і загальне оздоровлення організму.

Гінкго білоба часто відносять до категорії натуральних засобів для довголіття і активного способу життя за рахунок наявності в його складі потужних антиоксидантів. Останні допомагають нормалізувати обмін речовин всередині нашого тіла і перешкоджають його передчасному старінню.

Причина №2. Протизапальна дія.

Різні дослідження екстракту розглянутого рослини показали зниження інтенсивності протікання запальних процесів у пацієнтів, що приймають БАД на основі Гінкго. У зв’язку з цим, подібні фітопрепарати нерідко включаються до складу комплексних програм по лікуванню артриту, злоякісних пухлин, а також ряду захворювань серця і судин.

Причина №3. Поліпшення роботи кровоносної системи.

Біоактивні компоненти в складі Гінкго білоба прискорюють природні процеси вироблення оксиду азоту в нашому організмі. Останнє з'єднання відповідає за розширення судин, а також за забезпечення належного живлення деяких внутрішніх органів, серед яких присутній і наше серце.

Причина №4. Уповільнення деградації нервової тканини.

Тривалий прийом цього натурального засобу для нервової системи:

 • надає заспокійливу дію;
 • допомагає здійснити профілактику психічних розладів;
 • перешкоджає появі симптомів порушення когнітивних функцій;
 • дозволяє позбутися від депресії та інших астенічних станів («синдром менеджера», психоемоційні напруження і т. п.).

Крім цього, все перераховане вище також сприяє поліпшенню розумових здібностей і відновленню нормальної роботи головного мозку.

Причина №5. Лікування мігрені і головного болю.

Якщо головною причиною подібного стану є стрес або звуження судин головного мозку, то регулярний прийом фітопрепаратів на основі екстракту з листя гінкго білоба допоможе позбутися від болю. Вони поліпшать циркуляцію крові і усунуть запалення тканин, які частіш за все і викликають больові відчуття.

Хочете купити Гінкго білоба з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України? У такому випадку рекомендуємо вам скористатися послугами нашого інтернет-магазину натуральної косметики і фітопрепаратів, оскільки у нас ви зможете замовити необхідний вам БАД за ціною виробника без будь-яких націнок від посередників.

Останні статті