Безкоштовна доставка БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН

+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Косметичний бальзам ЗІРОЧКА

Бальзам ЗІРОЧКА – відомий багатьом жителям нашої країни профілактичний засіб з натуральним складом. Частіше за все його використовують для боротьби з основними симптомами застуди та грипу, такими як закладеність носа, кашель. Крім цього згаданий бальзам здатний допомогти при травмах та забитих місцях, проблемах із суглобами, набряках на ногах, головному болі, запамороченні, укусах комах.

В основі легендарного бальзаму ЗІРОЧКА знаходиться спеціально підібрана суміш ефірних олій, камфора, скипидар і ментол. Всі перелічені речовини досить швидко випаровуються, тому для надання складу потрібної консистенції до нього також додають вазелін та віск.

Спочатку згаданий лікувально-профілактичний засіб виготовляли тільки у В'єтнамі, але згодом деякі вітчизняні виробники також освоїли його випуск, що позитивно позначилося на фінальній вартості продукту.

Наприклад, сьогодні у багатьох аптеках та спеціалізованих інтернет-магазинах можна легко зустріти бальзам ЗІРОЧКА від української компанії ТОВ «Красота та Здоров’я». Крім автентичного складу даний продукт може похвалитися приємним цінником та різноманітністю форм випуску. Якщо раніше цей профілактичний засіб випускався лише у вигляді густого косметичного бальзаму, розфасованого в невеликі бляшанки, то сьогодні зовсім неважко купити:

  • аромаолівець для інгаляцій ЗІРОЧКА;
  • класичний бальзам у баночці вагою 4 грами;
  • бальзам ЗІРОЧКА в упаковках 3,5 та 9 грам;
  • рідкий бальзам у компактному флаконі об'ємом 6 мл;
  • краплі для носа ЗІРОЧКА у зручному 15 мл флаконі.

Всі перелічені бальзами мають приблизно однаковий склад, крім останнього продукту. Краплі в ніс містять вазелінову олію, масляні екстракти м'яти, ялівцю, соснових бруньок, ефірні олії евкаліпту та шавлії, вітамін E. Завдяки такому поєднанню біологічно активних речовин, краплі ЗІРОЧКА відмінно справляються з профілактикою та полегшенням симптомів застуди без пошкоджень слизової оболонки носа.

Важливо нагадати, що розглянуті профілактичні засоби розраховані тільки на зовнішнє застосування (нанесення на шкіру), за винятком спеціального аромаолівця назального для інгаляцій і крапель для носа.

Купити косметичний бальзам ЗІРОЧКА будь-якої з перерахованих форм за ціною виробника з доставкою по всій Україні можна в нашому онлайн-магазині натуральних БАД та органічної косметики.

Вибір сортування