+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Менструальні чаші ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ

Бренд ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ спеціалізується на випуску якісних, надійних, недорогих і, найголовніше, багаторазових засобів жіночої інтимної гігієни – менструальних чаш.

Згадані товари є силіконовими ковпачками, що зовні схожі на дзвіночок. За способом застосування менструальні чаші нагадують тампони. Вони також вводяться всередину, а щоб витягнути їх, потрібно потягнути за хвостик виробу. Втім, є кілька відмінностей. Зокрема капи саме збирають виділення, а не вбирають їх, причому можуть це робити далеко не один раз.

Власне, основними перевагами менструальних чаш якраз і є їхня багаторазовість і тривалий термін служби, що вимірюється роками. Виробникам прокладок і тампонів довелося докласти серйозних зусиль, щоб витіснити з ринку такі практичні засоби для інтимного здоров'я, але сьогодні ситуація починає змінюватися і все більше жінок віддають перевагу саме багаторазовим виробам.

Менструальні чаші ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ покликані знову відродити популярність таких практичних, зручних та екологічних товарів особистої гігієни. На даний момент в асортименті бренду є такі продукти:

  • Класичні менструальні чаші 2-х розмірів – «S» об'ємом 15 мл і «L» місткістю 25 мл. Перший ковпачок менший і відмінно підходить дівчатам до 30 років, які не народжували. Друга капа трохи більше і стане в нагоді старшим дамам або молодшим жінкам, які вже пізнали радість материнства.
  • Чаші менструальні EVA з широким обідком, який гарантує щільнішу фіксацію і надійніше захищає від протікання при рясних виділеннях. Також доступні для придбання в різних розмірах – «S» з максимальною місткістю 20 мл і «L» номінальним об'ємом 25 мл.

Матеріалом виготовлення всіх менструальних чаш ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ служить 100% медичний силікон. Завдяки цьому ковпачки гіпоалергенні, не викликають роздратування і не пересушують слизову оболонку статевих органів, чим нерідко грішать тампони та прокладки.

Кожна чаша для збору менструальних виділень від згаданого бренду поставляється в стильній картонній коробці, всередині якої знаходиться сам виріб, детальна інструкція із застосування з наочними ілюстраціями та мішечок для зберігання ковпачка між використаннями.

Відкрийте для себе переваги менструальних чаш ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ прямо зараз і ви не захочете повертатися до звичайних прокладок і тампонів.

Вибір сортування