+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Вітаміни ВітаВіт

Ні для кого не секрет, що для нормального функціонування нашому організму постійно потрібен цілий комплекс різноманітних біологічно активних речовин. Більшість з них людина має отримувати разом з їжею, але частіше за все цього відбувається через незбалансованість нашого повсякденного раціону.

Виправити ситуацію покликана лінійка вітамінів і добавок ВітаВіт. Продукти з цієї серії здатні забезпечити організм необхідними вітамінами та іншими корисними біоактивними сполуками, тим самим запобігаючи розвитку дефіциту того чи іншого мікроелемента.

Здебільшого БАД із серії ВітаВіт є багатокомпонентними фітопрепаратами, що надають комплексну оздоровчу дію на тіло людини. На даний момент в асортименті бренду є такі дієтичні добавки:

  • Вітамін K-2 у капсулах. Важливий мікроелемент для здоров'я кісток і суглобів, а також серця та судин. Відповідає за засвоєння кальцію і вітаміну D, регулює згортання крові та зміцнює стінки судин.
  • Вітамін Д3 ВітаВіт у формі спрею, капсул і крапель. Холекальциферол необхідний насамперед дітям для нормального росту кісток, зубів, зв'язок. Дорослим вітамін Д також потрібний, оскільки відповідає за здоров'я опорно-рухового апарату.
  • Спрей мелатонін. Крім гормону сну містить екстракт хмелю та ефірну олію перцевої м'яти. Завдяки такому складу БАД допомагає швидше засипати, відновлює правильні ритми сну, підвищує його якість і тривалість.
  • Натуральний засіб для імунітету – ацерол з підсолоджувачем ВітаВіт. Екстракт барбадоської вишні багатий на аскорбінову кислоту, вітаміни групи B, A, E, K та ряд мікроелементів, що позитивно впливають на імунну систему.
  • 3 збалансовані вітамінні комплекси в капсулах – «Здоров'я» для нормалізації обмінних процесів і підвищення захисних здібностей організму, «Енерджі» для покращення метаболізму, збільшення запасу сил та енергії, «Юніор» для підтримки дитячого організму.
  • Засоби для полегшення симптомів цукрового діабету – вітаміни для діабетиків, які покращують обмін речовин за наявності проблем із засвоєнням глюкози, а також вітамінний комплекс для нормалізації цукру в крові ВітаВіт Дієт.

Перелічені БАД є чудовим доповненням до основного раціону харчування. Головне – не використовуйте їх «замість» їжі та неухильно дотримуйтесь рекомендацій щодо застосування того чи іншого вітамінного комплексу.

Вибір сортування