+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Дієтичні добавки для імунітету Цитроімунал

Цитроімунал – серія натуральних дієтичних добавок для імунітету, створених на основі екстракту насіння червоного грейпфрута. Цей природний інгредієнт багатий на біофлавоноїди та містить у своєму складі чималу кількість нарингіну, кверцитину, рутинозиду, гесперидину. Згадані біологічно активні речовини допомагають стабілізувати стан клітинних мембран і позитивно впливають на функціонування імунної системи.

Крім флавоноїдів у витяжці з насіння грейпфрута присутні аскорбінова кислота та вітамін E. Вони також сприяють підвищенню захисних властивостей організму і роблять його більш стійким до негативного впливу навколишнього середовища.

З урахуванням всього перерахованого вище, біодобавки Цитроімунал мають яскраво виражену антиоксидантну, протизапальну та антибактеріальну дію, що робить їх досить ефективними засобами для загального зміцнення організму та підвищення імунітету в період сезонних простудних захворювань.

Розглянута лінійка натуральних БАД представлена кількома імуномодулюючими добавками:

  • Таблетки Цитроімунал Бебі. Крім екстракту грейпфрута містять витяжку евкаліпту, яка пригнічує ріст і розвиток шкідливих мікроорганізмів, вітамін С та D3, що підсилюють дію рослинних компонентів фітопрепарату. Біодобавка відмінно підходить для зміцнення імунітету у дітей віком від 3 років.
  • Краплі Цитроімунал та спрей Цитроімунал Бебі. У їх складі присутні екстракт з насіння грейпфрута і аскорбінова кислота. Відрізняються дієтичні добавки лише кількістю діючих речовин і формою випуску. Краплі та спрей з приставкою Бебі можна давати дітям починаючи з 4 років, а звичайні краплі – дорослим і підліткам старше 12 років.
  • Цитроімунал у капсулах. БАД містить ударну дозу витяжок насіння грейпфрута та евкаліпту, вітаміну C і холекальциферолу (вітаміну Д3). Сприяє підвищенню загальної опірності та тонусу організму у дорослих і дітей віком від 12 років.

Звертаємо вашу увагу, що для досягнення необхідного результату згадані засоби для імунітету слід приймати курсом тривалістю від 7-15 до 14-30 днів, залежно від форми випуску БАД.

Купити Цитроімунал у таблетках, капсулах, краплях або спреї за ціною виробника з доставкою у Харків, Київ, Львів, Одесу та інші міста України можна у нашому інтернет-магазині товарів для краси та здоров'я.

Вибір сортування
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися