+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Антисептики для рук САНІТАР

Сьогодні епідеміологічна обстановка в Україні та в усьому світі все ще залишається вкрай напруженою, через що кожен із нас змушений дуже ретельно стежити за гігієною рук. Лінійка доглядових засобів Санітар здатна надати неоціненну допомогу в цьому питанні.

Під згаданою торговою маркою випускається 3 різновиди товарів для краси та здоров'я:

  • Антисептики для рук. Ефективні засоби для видалення з поверхні шкіри вірусів, бактерій, грибків, алергенів та інших патогенів. При цьому, антисептики Санітар не пересушують шкірний покрив, оскільки містять у своєму складі гліцерин і D-пантенол (вітамін групи B). Продукт випускається у формі спрею та гелю, що забезпечує максимальну зручність нанесення антисептичного складу.
  • Дезінфікуючі засоби для обробки рук і різних поверхонь. На 70% складаються з ізопропілового спирту з додаванням хлоргексидину біглюконату та бензалконію хлориду. Перелічені речовини добре справляються з хвороботворними мікроорганізмами та вірусами. Захищають шкіру протягом 3-х годин після нанесення, а допоміжні інгредієнти у складі дезінфікуючих засобів пом'якшують і живлять епітелій.
  • Крем для рук Санітар. Завдяки унікальній рецептурі цей косметичний засіб знезаражує та захищає шкіру на руках, водночас з цим насичуючи її зволожуючими компонентами і поживними речовинами. При цьому крем не порушує цілісність гідроліпідного шару епітелію та підтримує оптимальний pH-баланс шкірного покриву. Засіб може використовуватися замість звичайного крему для рук, або застосовуватись для догляду за шкірою після нанесення антисептика або дезінфікуючого складу.

Продукти з лінійки Санітар розфасовані у зручні, сучасні флакони різного об'єму. Гелі антисептичні та дезінфікуючі доступні для придбання у компактній 50 мл пляшці. Спреї можна купити в пластикових пляшках об'ємом 50, 100, 200 або 500 мл. Що ж до крему для рук, то він поставляється в 200 мл флаконі з дозатором.

За допомогою антисептиків і дезінфікуючих засобів для рук САНІТАР ви зможете підтримувати належний рівень гігієни у будь-якому зручному місці, навіть за відсутності вільного доступу до води та мила.

Вибір сортування