+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Спортивне харчування POWERFOOD

POWERFOOD – серія натуральних дієтичних добавок для спортивного харчування від українського виробника БАД та органічної косметики, компанії ТОВ «Красота та Здоров’я».

На сьогоднішній день основними продуктами лінійки POWERFOOD є протеїнові коктейлі. Ці дієтичні добавки є легкодоступними джерелами білкових сполук. Останні відіграють важливу роль в організмі людини, одночасно виступаючи у якості будівельного матеріалу для м'язової тканини, насичуючи тіло енергією і регулюючи різні обмінні процеси.

Протеїнові коктейлі POWERFOOD виготовлені з натуральних компонентів рослинного та тваринного походження. Це звичайні порошковими концентрати, до складу яких входять такі інгредієнти:

  • меланж – комбінація яєчних білків та жовтків;
  • суміш із сухого молока, яєчних і соєвих протеїнів;
  • прості розчинні у воді білки під назвою альбуміни.

А ще згадані БАД для спортсменів містять аскорбінову кислоту. Вітамін C не тільки має гарні імуномодулюючі властивості, але й позитивно впливає на метаболізм, покращуючи обмін речовин на клітинному рівні.

Білкові суміші POWERFOOD будуть корисні спортсменам, насамперед бодібілдерам, оскільки вони здатні помітно прискорити зростання м'язів та надати посильну допомогу у придбанні гарного м'язового рельєфу. Проте протеїнові коктейлі можна використовувати і в інших цілях, наприклад, для боротьби з зайвими кілограмами.

У комплексі з правильним харчуванням і фізичним навантаженням подібні дієтичні добавки стають дуже ефективними засобами для схуднення. Білки сприяють нормалізації ваги, підтримують м'язи в тонусі та зберігають пружність шкіри, що дуже важливо при різкому зниженні маси тіла.

Представлені протеїнові коктейлі випускаються у 3-х смакових виконаннях – ваніль, карамель, шоколад. Кожен із перерахованих товарів можна придбати в банці вагою 500 грам, або у вигляді саше по 25 грам кожне. В останньому випадку протеїн поставляється в коробці з 10 саше всередині.

Окремо варто згадати про демократичний цінник білкових сумішей POWERFOOD. Ці дієтичні добавки виготовляються в Україні, за якістю практично нічим не поступаються закордонним аналогам, а коштують помітно дешевше.

Вибір сортування