+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Пивні дріжджі та рослинні екстракти ОСОКОР

ОСОКОР – ще одна серія натуральних біологічно активних добавок від українського виробника фітопрепаратів та органічної косметики, компанії ТОВ «Красота та Здоров’я».

Цей бренд орієнтований на випуск різноманітних рослинних екстрактів у таблетках і капсулах, а також пивних дріжджів у таблетках. Останні доступні для придбання у найрізноманітніших комбінаціях – натуральні без додаткових інгредієнтів, з травами та екстрактами, з корисними мікроелементами.

Асортимент дієтичних добавок ОСОКОР дуже широкий і представлений такими групами товарів для здоров'я та краси:

  • Натуральними засобами для нормалізації ваги. Надати посильну допомогу у боротьбі із зайвими кілограмами та підтримати організм у цей складний для нього період здатні екстракти ананасу і гарцинії камбоджійської в таблетках.
  • Біодобавки для печінки. Нормалізувати роботу такої важливої залози зовнішньої секреції та прискорити виведення токсинів допоможуть фітопрепарати на основі екстракту артишоку і насіння розторопші, а також пивні дріжджі з розторопшею.
  • БАД для нервової системи та мозкової діяльності. Екстракт гінкго білоба ОСОКОР покращує циркуляцію крові у мозку і позитивно впливає на когнітивні функції, а пивні дріжджі з магнієм зміцнюють нервову систему.
  • Засобами для кісток та суглобів. Підтримати опорно-руховий апарат здатні дріжджі пивні в таблетках із чистим кальцієм, з комплексами мікроелементів (кальцій, магній та залізо, кальцій, магній і цинк, йод та кальцій, магній і кальцій), з мумійо, з хондроїтином та глюкозаміном.
  • Пивні дріжджі для шкіри, волосся і нігтів. Випускаються у різних варіантах виконання – косметичні, натуральні, загальнозміцнюючі, від вугрів, із зародками пшениці, сіркою, цинком, спіруліною та інші.
  • Фітопрепарати для нирок. Поліпшити стан сечовидільної системи здатні таблетовані екстракти плодів журавлини, кореня марени красильної, ортосифону тичинкового (ниркового чаю).
  • Вітаміни та добавки для зору. Комплекс для здоров'я очей чорниця-оптима ОСОКОР допомагає відновити гостроту зору та підтримати зоровий апарат при підвищених навантаженнях, викликаних постійною взаємодією з екранами комп'ютерів і різноманітними гаджетами.

Всі перелічені, а також багато інших біологічно активних добавок з логотипом ОСОКОР на етикетці можна придбати в нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо БАД за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Вибір сортування
Ананас ОСОКОР 100 таблеток
Ананас ОСОКОР 100 таблеток  

175,20 грн

Ананас ОСОКОР 50 таблеток
Ананас ОСОКОР 50 таблеток  

103,50 грн