+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Ефективні засоби від мух МухоЛов

З настанням теплого сезону нам знову починають набридати комахи, насамперед мухи. Вони гидко дзижчать, літають довкола, копошаться, а якщо їх вчасно не відігнати, то ще й кусаються. Також не варто забувати, що крім різних незручностей, мухи можуть стати причиною харчових отруєнь або значно серйозніших хвороб, таких як туберкульоз, холера, черевний тиф.

Засоби від комах із серії МухоЛов покликані швидко та ефективно розібратися із засиллям мух. Лінійка товарів від згаданого бренду представлена двома недорогими і вкрай ефективними продуктами:

  • Липкі стрічки. Класичний засіб для усунення настирливих літаючих комах. Мухи сідають на неї, прилипають і більше ніколи не злітають. Подібна пастка являє собою двосторонню липку стрічку довжиною 80 сантиметрів, яка кріпиться на стелі, карнизі, люстрі, гачку або будь-якому іншому відповідному виступі. У складеному стані просочене клеєм полотно ховається у пластиковій гільзі. Остання забезпечує зручність зберігання виробу та гарантує значний термін придатності стрічки. Для розміщення липкої стрічки на стелі у комплекті з нею йде спеціальна кнопка.
  • Пастка-килимок МухоЛов. Простий і безпечний засіб від мух. Виріб виконаний із картону на внутрішню поверхню якого нанесений шар клейкої речовини. У складеному стані пастка плоска, а при встановленні вона розкладається в «будиночок», чи повністю відкривається як розворот книжки. Клей на килимку від мух не боїться пилу та залишається липким довгий час. Пастку зручно розміщувати на горизонтальних поверхнях – підлозі, підвіконні, комоді і т. д. А ще цей виріб дуже просто утилізувати. Достатньо скласти пастку-килимок клеєм усередину і викинути або спалити, якщо є така можливість.

Окремо варто згадати про властивості клею, який використовується під час виготовлення продукції МухоЛов. Спеціально підібраний клеючий склад не містить токсичних речовин, що робить його абсолютно безпечним для здоров'я. Крім цього, згадані раніше липкі стрічки та пастки у вигляді килимка не мають запаху.

Втомилися від настирливого дзижчання і засилля мух? Довіртеся МухоЛову професіоналу!

Вибір сортування