+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Беруші від американського бренду MACK`S

Органи слуху щодня піддаються впливу зовнішнього середовища. Гучні звуки, шум, вода та пил можуть призвести до погіршення слуху людини. Беруші – це спеціальні вкладиші, які створені для захисту вух від впливу зовнішніх факторів, збереження гостроти слуху та забезпечення комфорту у різних ситуаціях.

MACK`S – марка берушів №1 за рекомендаціями лікарів у США. Бренд має широку лінійку засобів, що забезпечують якісний захист органів слуху.

  • Беруші для сну – найпоширеніший варіант вкладишів. Вони виготовлені з м'яких матеріалів, які щільно закривають слуховий прохід та захищають від сторонніх звуків. Завдяки цьому засинати стає легше, а гучні звуки не змушують прокидатися вночі.
  • Беруші для плавання – допомагають захистити вуха від попадання води та виникнення запалення, забезпечуючи комфорт та безпеку.
  • Для музикантів – приглушують звуки до оптимального рівня, блокують дискомфортні баси, захищаючи від втрати слуху.
  • Для ремонту – забезпечують захист від шуму, пилу та води, що може бути особливо корисним під час роботи на будівельному майданчику.
  • Для стрільби – допомагають військовим та професійним стрілкам знизити навантаження на вуха під час використання зброї.
  • Для польотів – вирівнюють тиск між зовнішнім середовищем та середнім вухом, позбавляючи дискомфорту під час зльотів та посадок.
  • Для навчання – допомагають не відволікатися від навчання та сконцентрувати увагу на завданнях навіть у шумному приміщенні.
  • Для дітей – мають спеціальний зменшений розмір, який підходить для захисту слухового апарату малюків та підлітків.

Беруші MACK`S виготовляються з різних матеріалів (поліпропілен, поліуретан, силікон та ін.), а також мають різний рівень шумоподавлення, розмір та форму. Завдяки цьому кожен може підібрати найбільш актуальні для себе вкладиші.

Компанія ТОВ «Красота та Здоров’я» є офіційним та ексклюзивним представником компанії McKeon в Україні.

Вибір сортування