+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Профілактичні засоби для горла та носа ЛІГОР

ЛІГОР – український бренд, який спеціалізується на виробництві лікувально-профілактичних засобів для носа, горла та ротової порожнини. Продукти з цим логотипом на етикетці допомагають підтримувати належний рівень гігієни ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів, а також полегшують їх стан при застуді та грипі.

На сьогоднішній день під торговою маркою ЛІГОР випускаються такі різновиди товарів для здоров'я:

  • Льодяники від кашлю. Являють собою спеціально підібраний комплекс рослинних екстрактів, ефірних олій, ментолу і вітаміну C. Таке поєднання активних компонентів сприяє швидкому усуненню дискомфорту та болю в горлі, а також захищає його від шкідливого впливу зовнішніх факторів (сухе, холодне, забруднене повітря). Згадані льодяники від кашлю доступні для придбання в кількох варіантах виконання – з ісландським мохом, зі смаком чорної смородиною, меду та лимона, лайма та м'яти, обліпихи та імбиру, лісових ягід.
  • Засоби для догляду за ротовою порожниною. У цій лінійці присутні наступні продукти – спреї для горла ЛІГОР Актив з морською сіллю та рослинними інгредієнтами для забезпечення гігієни, свіжості дихання і профілактики запальних захворювань порожнини рота, освіжувачі дихання ЛІГОР зі смаком кавуна, банана та полуниці, лимона, м'яти, полуниці, спрей метиленовий синій ЛІГОР. Останній є ефективним антисептичним препаратом, який здатний полегшити стан при стоматитах і гінгівітах.
  • Профілактичні засоби для носа. Спреї-лосьйони ЛІГОР Аква – натуральні препарати для підтримки належного рівня гігієни носової порожнини та зниження ризику запалення слизової оболонки носа. Комбінація прополісу, евкаліпту, ефірної олії м'яти та морської солі мають антисептичну, протизапальну і спазмолітичну дію.

Окремо варто відзначити той факт, що за рахунок великої кількості природних компонентів у своєму складі, лікувально-профілактичні засоби ЛІГОР підходять не тільки дорослим, а й дітям. Льодяники від кашлю можна давати дітям старше 6 років, а спеціальні спреї для горла та носа допускається використовувати починаючи з 3-х років. Що ж до доглядового засобу Метиленовий синій, то він відмінно підходить малюкам від 1 року, які частіше за все страждають від запальних захворювань ротової порожнини.

Вибір сортування