+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Засоби для безпечної засмаги L`abbronzato

L`abbronzato – серія натуральної сонцезахисної косметики, що покликана забезпечити безпечну засмагу для всієї родини. SPF засоби від цього українського бренду мають 3 ступені захисту від ультрафіолетового випромінювання і допомагають отримати рівний бронзовий відтінок шкіри, не наражаючи її надмірній небезпеці від впливу прямих сонячних променів.

Косметика для захисту від сонця L`abbronzato представлена товарами 3 видів:

  • SPF засоби. Склади з різними показниками сонцезахисного фактора помітно знижують шкідливий вплив УФ-променів на шкіру. Вони доступні для придбання у вигляді бальзаму для губ з SPF-захистом та емульсій-спреїв з різним рівнем захисту від сонця – SPF-20, SPF-30, SPF-50 для дорослих та SPF-55 для дітей від 1 року.
  • Засіб для засмаги. Являє собою суміш натуральних масел (кокоса, листя волоського горіха, ламінарії, реп'яха) і призначений для смаглявої та засмаглої шкіри. Особлива формула масла-спрею сприяє рівномірному закріпленню засмаги.
  • Засоби після засмаги. Підтримати шкірний покрив після перебування на сонці допоможе спеціальне молочко та відновлюючий крем від згаданого бренду. Обидві доглядові суміші зволожують і живлять шкіру, тим самим прискорюючи природні процеси регенерації епітелію і забезпечуючи рівну, красиву засмагу.

Окремо варто згадати зручність використання сонцезахисної косметики L`abbronzato. Більшість SPF засобів представлені у формі спреїв, які розфасовані по ергономічним, сучасним флаконам з розпилювачем. Винятком є лише бальзам для губ і крем, поміщений у пляшку з вакуумним диспансером.

Сонцезахисні засоби – важлива частина профілактики раку шкіри та її передчасного старіння, тому нехтувати подібною доглядовою косметикою явно не варто. Тим більше, що знайти такі склади зовсім нескладно, коштують вони недорого, а їхня доставка можлива у будь-яке місто України.

Загоряйте в своє задоволення, а всі питання щодо захисту шкіри від сонця та відновлення епітелію після перебування під прямим сонячним промінням довірте продукції з логотипом L`abbronzato на етикетці.

Вибір сортування