+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Натуральні засоби від комарів Киш-Комар

Комарі здатні легко та невимушено зіпсувати відпочинок вдома чи на природі. Неприємний писк цих літаючих кровоносних комах завдає психологічного дискомфорту, а укуси і викликана ними алергічна реакція приносять безліч незручностей. До того ж москіти можуть бути переносниками різних інфекційних захворювань.

Позбутися надокучливих комах допоможуть натуральні репеленти Киш-Комар. На сьогоднішній день під цим брендом випускаються такі товари для комфорту та здоров'я:

  • Аерозолі та спреї від комарів. Вони наносяться на шкіру і забезпечують надійний захист від комах протягом 3-4 годин. Доступні для придбання у 2-х варіантах – для дорослих і для дітей від 3-х років зі зниженою концентрацією активних компонентів.
  • Браслети-репеленти від комарів. Стильні, ефективні та ще безпечніші засоби від літаючих комах. Являють собою красиві силіконові ремінці з вміщеними в них капсулами з олією цитронели. Термін дії браслетів – 300 годин.
  • Наклейки та кліпси від комарів. Просочений сумішшю ефірних олій пластир і пластиковий контейнер з прищіпкою та наповненою репелентним складом ємністю теж чудово справляються з відлякуванням москітів. Кожна наклейка працює 72 години, а кліпса 300 годин.
  • Засоби після укусів комарів. Якщо москіт все ж таки зумів дістатися тіла, то швидко усунути наслідки здатні спеціальний роликовий бальзам, спрей і крем. Вони приберуть свербіж та роздратування, знімуть запалення і набряки у місці укусу.

Всі продукти з лінійки Киш-Комар не містять шкідливих для здоров'я хімічних сполук. Аерозолі та спреї бренду відлякують комарів за допомогою безпечного репеленту Drago-Repel-X. Під цією назвою ховається суміш рослинних олій (пророслих пшеничних зерен, оливи, насіння льону, цитронели, апельсина, сої) та камфори.

Дія браслетів і кліпс-репелентів заснована на маскуючих запах тіла та відлякуюючих комах властивостивостей масла лемонграсу. Наклейки на одяг Киш-Комар просякнуті сумішшю з ефірних олій лемонграсу, евкаліпту, піретруму, кориці. Що ж стосується засобів після укусів, то крем і спрей містять екстракти п'явок, череди, метол і гідрохлорид прокаїну (знеболювальне), а в складі бальзаму присутні екстракти череди та лічі, D-пантенол, ментол і камфора.

«Від комарів захисту нема? Киш-Комар – ось наша відповідь!

Вибір сортування
 
 
 
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися