+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Кисень OKC-O2 у балончиках

Кисень у балончиках – це зручний та ефективний засіб для забезпечення організму додатковим запасом такого необхідного для людини газу. Без нього наше тіло не може функціонувати, оскільки кисень забезпечує окиснення поживних речовин та відіграє ключову роль у процесах вироблення енергії.

Зазвичай в атмосфері присутня достатня кількість оксигену, але інтенсивне фізичне навантаження, забруднене повітря мегаполісів, а також деякі захворювання можуть спровокувати розвиток його дефіциту. Кисень ОКС-2 покликаний вирішити цю проблему і компенсувати нестачу оксигену в організмі. Дихальна суміш із балончиків:

  • допомагає підвищити концентрацію, увагу та розумову працездатність;
  • сприяє швидкому зняттю втоми, зменшує вплив стресу, бореться з безсонням;
  • уповільнює процеси старіння, очищує та відновлює шкіру, стимулює регенерацію тканин;
  • прискорює виведення шкідливих речовин і полегшує основні симптоми похмілля;
  • стане в нагоді в домашній аптечки, оскільки є ефективним засобом для надання першої допомоги при проблемах з диханням.

А ще кисень у балончиках дуже корисний для спортсменів. Він допомагає адаптуватися до фізичних навантажень та підвищує витривалість. Додатково кисневі коктейлі прискорюють процеси переробки молочної кислоти, тим самим скорочуючи період відновлення після тренувань і зменшуючи дискомфорт у м'язах.

Кисень ОКС-2 поставляється в алюмінієвому балоні зі спеціальним аерозольним клапаном, корті забезпечують належні умови для зберігання газової суміші. Також для зручності використання кожен балончик оснащується пластиковою дихальною маскою.

Об'ємна частка кисню у продукті дорівнює 99,5%. Самі балончики можуть бути різного обсягу. Чистий кисень ОКС-2 можна придбати у ємностях на 8, 10 або 12 літрів. Для любителів приємних ароматів виробник приготував кисневі коктейлі з м'ятним, фруктовим чи ягідним запахом. Вони поставляються у компактних балончиках об'ємом 8 літрів.

Спосіб застосування балонного кисню досить простий. Для початку потрібно опустити спеціальний клапан, що захищає від випадкового розпилення дихальної суміші, і прикласти інгаляційну маску щільно до обличчя. Далі необхідно натиснути та утримувати кінчик клапана протягом 1-2 секунд. Після припинення подачі кисню слід глибоко вдихнути. У середньому цю процедуру можна повторити від 3 до 7 разів за сеанс.

Вибір сортування