+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Дієтичні добавки К&Здоров'Я

Кожному с нас потрібно контролювати стан здоров’я та забезпечувати збалансоване харчування. На жаль, важко отримати всі необхідні компоненти з їжею. Використання засобів К&Здоров'Я дозволяє уникнути дефіциту важливих речовин та нормалізувати роботу організму. Ці дієтичні добавки використовують для підтримки здоров’я та профілактики виникнення різних хвороб.

Бренд К&Здоров'Я має широку лінійку вітамінів, мінералів та амінокислот. Ці засоби переважно монокомпонентні, що дозволяє обрати саме ту речовину, нестачу якої було виявлено.

У цій лінійці є засоби, що допомагають при різних станах. Наприклад:

  • Магній та вітамін В6 можуть зменшити вплив стресу, покращити роботу нервової системи. А мелатонін полегшити засинання та підвищити якість сну.
  • Бурштинова кислота, калію хлорид та аргінін допомагають налагодити роботу серцево-судинної системи та покращити обмін речовин.
  • L-карнитин та кофеїн покращують працездатність, сприяють підвищенню енергії та бадьорості.
  • Гіалуронова кислота сприяє зволоженості шкіри, а колаген підтримує її пружність та запобігає появі зморшок.
  • Селен, хром та цинк допомагають поповнити нестачу важливих мікроелементів, що зменшує ризик багатьох захворювань.

К&Здоров'Я – це бренд українського виробника, який створює якісні та доступні дієтичні добавки. Всі продукти лінійки сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001 і ISO 22000. Це гарантує високу якість сировини та виробництва. Головна мета створення лінійки К&Здоров'Я – турбота про ваш організм.

Обираючи засоби бренду К&Здоров'Я Ви отримуєте якісні продукти, за доступною ціною, які містять оптимальні дозування діючих речовин.

Перед використанням будь-яких вітамінів і добавок рекомендується проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з інструкцією до застосування.

Вибір сортування
 
 
 
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися