+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Дієтичні добавки Чарівна крейда

Кальцій (Са, Calcium) – макроелемент, який у великій кількості міститься в організмі людини: у тілі дорослого знаходиться від 1 до 1,5 кг цього компонента.

Кальцій виконує безліч важливих функцій: підтримує серцевий ритм, приймає участь у процесі згортання крові, сприяє скороченню м'язів та проходженню нервових імпульсів. Але найголовнішу роль він відіграє у здоров'ї опорно-рухової системи та зубів.

Нестача кальцію в організмі може призвести до остеопорозу (крихкості кісток), порушень у роботі серця, запаморочення та судом. Тому важливо додавати до раціону необхідну кількість цієї речовини.

Цінним джерелом кальцію вважається крейда, оскільки містить карбонат кальцію у великій кількості. Щоб не завдати шкоди організму, необхідно застосовувати очищену харчову крейду, до складу якої не входить глина, гіпс та інші домішки.

«Чарівна крейда» – це лінійка дієтичних добавок, в яких міститься велика кількість безпечного кальцію. Хрусткі таблетки «Чарівна крейда» випускаються у 3 формах, і кожна з них має свої особливості:

  • Таблетки зі смаком лимона доповнені лимонною кислотою, карбонатом калію та магнію, що допомагає нормалізувати баланс мінералів в організмі.
  • «Чарівна крейда» з полуницею, крім карбонату кальцію, містить вітаміни С, Д3 та В6, які покращують його засвоєння.
  • Класичні таблетки з нейтральним смаком містять чистий карбонат кальцію у вищому дозуванні, ніж у інших формах.

Крім таблеток до серії входить також «Кальцій Д3» у порошку. Він містить кальцій у формі цитрату, який легше засвоюється організмом, а також вітамін Д3, який підвищує ефективність застосування кальцію.

«Чарівну крейду» рекомендується використовувати при нестачі кальцію в організмі, при ламкості нігтів та за наявності різних порушень у роботі опорно-рухового апарату.

Вибір сортування
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися