+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Навіщо взагалі потрібен захист від сонця?

Сонячні промені вкрай корисні для нашого здоров’я. Вони допомагають здійснити профілактику деяких захворювань, стимулюють вироблення необхідних тілу людини вітамінів і мінералів, а також просто покращують настрій і заряджають нас енергією.

Однак, надмірне перебування під літнім сонцем може привести і до ряду негативних наслідків:

  • погіршенню зовнішнього вигляду і пошкодження структури локонів;
  • появі опіків і передчасного старіння шкірного покриву;
  • утворенню збоїв в процесі ділення клітин (рак шкіри).

Ультрафіолетові промені при попаданні на волосся поступово руйнують білки, з яких і складаються наші пасма. У підсумку, локони втрачають свій природний колір, аж до повного знебарвлення, стають сухими і крихкими.

Про почервоніння, а потім і відмирання клітин епітелію в результаті термічної дії УФ-випромінювання і говорити не варто. Напевно, кожен з нас хоч раз в житті згорів на сонці і відчув на собі всі «принади» зуду і відшарування шкіри цілими пластами. Крім того, ультрафіолет сильно пересушує епітелій, що сприяє утворенню зморшок, появи пігментних плям і інших ознак старіння шкірного покриву, усунути які зможе далеко не кожен засіб по догляду за обличчям і тілом.

Але найнеприємніший і небезпечний наслідок надмірного перебування під палючими променями нашого світила – поява дефектних клітин, що зберегли здатність до подальшого поділу. Сучасні дослідження показують, що в 9 з 10 випадків, причиною раку шкіри є саме тривала дія УФ-випромінювання.

Що ж робити, щоб не допустити подібного розвитку подій? Відповідь на це питання ви зможете дізнатися з другої частини нашої інформаційної статті.

Як грамотно захистити шкіру і волосся від ультрафіолету?

Безпосередньо перед тим, як перейти до опису заходів для захисту шкіри від палючих променів природного світила за допомогою різної сонцезахисної косметики, слід озвучити кілька важливих правил безпеки знаходження на сонці.

  • Намагайтеся не потрапляти під прямі сонячні промені з 10 до 15-16 години. Саме в цей проміжок УФ-випромінювання найбільш небезпечно своєю інтенсивністю.
  • Більшу частину часу перебувайте в тіні дерев, пляжних парасольок, навісів і т. п. Однак будьте обережні, багато матеріалів розсіюють ультрафіолет, але не блокують його повністю. Так що згоріти під парасолькою цілком реально.
  • При появі почервоніння, свербіння та інших ознак сонячного опіку, слід утриматися від подальшого перебування на сонці до остаточного відновлення цілісності шкірного покриву (приблизно 1-2 тижні).
  • Ні в якому разі не засинайте під прямими сонячними променями. Під час сну ви упустите момент, коли ваша шкіра почне обгорати, а значить і не зможете вжити заходів щодо недопущення подальшого пошкодження епітелію.

Дотримання перерахованих вище правил допомагає уникнути найбільш неприємних наслідків від сонячних ванн і прогулянок під літнім сонцем. Однак для повноцінного захисту косметологи рекомендують регулярно використовувати спеціальну SPF-косметику.

Бальзами для губ, всілякі креми, масла-спреї для закріплення засмаги, а також різноманітні емульсії здатні істотно знизити інтенсивність впливу ультрафіолету на наше обличчя і тіло. А різні натуральні шампуні допоможуть зміцнити і відновити волосся, зробивши його більш стійким до сонячних променів.

Останні статті
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися