+38 (093) 356 65 99
+38 (063) 211 94 04
Передзвонити Вам?
0
Кошик

Навіщо потрібні беруші?

Спеціалізовані затички для вух, також відомі під назвою беруші, стають все більш популярними серед простих громадян. Подібні вироби з медичного силікону, спіненого поліпропілену або пінополіуретану:

  • Зменшують звукове навантаження на барабанні перетинки. В результаті чого значно знижується ймовірність отримання акустичної травми чи приглухуватості.
  • Захищають наші вуха від води під час плавання або інших водних процедур. Вкрай важливо не допускати попадання вологи в слуховий канал, оскільки вона може викликати запалення тканин зовнішнього вуха.
  • Перешкоджають отриманню травм через різницю тиску між зовнішнім середовищем і внутрішнім вухом. Подібна ситуація може виникнути при перельотах або під час дайвінгу.

Однак, незважаючи на безсумнівну користь беруш, вкрай важливо використовувати їх правильно. У цьому немає жодних складнощів, але присутні деякі особливості. Ознайомившись з ними, ви зможете застосовувати беруші максимально ефективно і уникнути деяких неприємних наслідків від неправильного використання подібних засобів по догляду за вухами.

4 основних правила використання беруш

Правило №1. Використовуйте беруші за призначенням.

Справа в тому, що існує кілька різновидів затичок для вух. Між собою вони відрізняються формою, матеріалом виготовлення та призначенням. Наприклад, для сну використовуються м’які беруші зі спіненого поліпропілену з різним рівнем шумозаглушення, а ось для захисту від води краще за все підходять вушні затички з гіпоалергенного медичного силікону.

Нехтувати цим простим, але важливим правилом не варто, бо невідповідні беруші можуть призвести:

  • до подразнення тканин зовнішнього вуха;
  • до травмування барабанної перетинки;
  • до погіршення слуху.

Саме тому, безпосередньо перед використанням затичок обов’язково перевірте, чи підходять вони для вашого варіанту використання. Якщо ж ні, то вам варто підібрати інший різновид зазначених товарів для комфортного сну.

Правило №2. Не забувайте про правила особистої гігієни.

Перш ніж братися за беруші, слід вимити руки з милом, або обробити їх антисептиком. Якщо цього не зробити, то через деякий час ваші затички стануть рознощиками бактерій. Останні ж будуть потрапляти в слуховий прохід і провокувати запалення зовнішнього вуха.

Крім цього не забувайте стежити за чистотою вушної раковини. Регулярно видаляйте надлишки сірки і пилу з слухового проходу, інакше беруші проштовхнуть їх вглиб вуха і створять сірчану пробку. Остання призводить до погіршення слуху, появи відчуття закладеності у вухах, а при самому несприятливому розвитку подій – викликає отит.

Самі ж беруші для навчання також варто тримати в чистоті. Після кожного використання їх необхідно протирати антисептиком, тим самим очищаючи і знезаражуючи їх. Зберігати затички для вух слід в сухому вигляді, помістивши в спеціальний кейс. У випадку ж з одноразовими берушами утримайтеся від їх повторного використання.

Правило №3. Вчасно міняйте зіпсовані вироби.

Як і багато інших засобів особистої гігієни, беруші мають певний термін експлуатації. Навіть при регулярному очищенні в матеріалі заводяться мікроби, які можуть викликати різні захворювання органів слуху.

Розпізнати зіпсовані беруші можна за такими ознаками:

  • вироби стали прилипати до шкіри;
  • затички втратили гнучкість і почали кришитися;
  • на вкладишах з’явилися забруднення, які не виводяться.

При наявності хоча б однієї з наведених вище особливостей, затички для вух слід негайно викинути.

Правило №4. Вставляйте беруші правильно.

Найчастіше в кожній упаковці вкладишів для вух присутня інструкція по їх застосуванню. Обов’язково прочитайте її. В іншому випадку є шанс, що ви вставите затички неправильно і або розчаруєтеся у виробах подібного типу, або травмуєте вухо. При цьому, правильно розміщені в вушному проході беруші не завдають дискомфорту і добре приглушують сторонні звуки.

Для установки затичок з м’якого поліпропілену, слід дотримуватися такої послідовності дій:

  • візьміть вкладиш для вух двома пальцями (великим і вказівним);
  • покрутіть його між пальців, скатавши в тонкий і довгастий валик;
  • другою рукою трохи відтягніть верхню частину вушної раковини назад і вгору;
  • розмістіть виріб у вушному каналі, притримуючи його до тих пір, поки він не випрямиться.

Якщо ж ви вирішили скористатися більш щільними берушами для плавання, то їх необхідно повільно і акуратно вкручувати в вухо. При цьому не слід докладати надмірних зусиль і вставляти затичку до самого кінця. Останнє допоможе уникнути надмірного натягу барабанної перетинки.

Хочете купити беруші для плавання і сну з доставкою по Україні? В такому випадку ви можете скористатися послугами онлайн-магазину фітопрепаратів і натуральної косметики Enjee. У нашому електронному каталозі представлений великий асортимент м’яких беруш з різним рівнем шумозаглушення, а також ряд моделей для захисту вух від води.

Останні статті
Підписуйтесь на наш Telegram!
Новинки, Знижки! Секретні промокоди
Підписатися